Український кластер виробників равликів

СОК «Український кластер виробників равликів» - це підприємство, яке об’єднує фермерів однодумців для вирощування молюсків за єдиною технологією та організації спільного продажу.

Стабільні партнери

Підписання контракту на декілька років із плануванням термінів поставки потрібного обсягу, параметрів продукції. Документальний супровід процесу продажу

Кращі равлики в Україні

Усі члени кооперативу вирощують за однією технологією, дотримуючись єдиних стандартів, що дозволяє забезпечити стабільну якість продукції

Продаємо великими партіями

Можливість купівлі-продажу великої партії. Більше 100 тонн від одного постачальника, зберігання в сертифікованому холодильнику

Виготовляємо якісну продукцію

Ми вирізняється своєю стійкістю, гнучкістю на ринку та якістю продукції. Націлені на роботу з тими, хто прагне знайти стратегічного партнера на довгі роки

З 2017 року в Україні почав набирати популярності новий вид фермерства - равликівництво. Фермери почали вирощувати равликів з метою їх майбутнього продажу.

Передумовою для створення в 2018 році сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Український Кластер Виробників Равликів” стало те, що виникла тенденція до згуртування равликових фермерів-однодумців, що вирішили об’єднатися для швидшої динаміки зростання.

Об’єднання сприяє активному обміну технологіями та досвідом, впровадженню новітніх практик вирощування равликів. Позитивний ефект від взаємодії проявляється у процесі закупівлі матеріально-технічних засобів, що здійснюється централізовано та за гуртовими цінами виробника.

Економічно-вигідним є й спільне зберігання в холодильнику під час гібернації равликів та спільний продаж вирощеної продукції. Ферми учасників кооперативу знаходяться переважно в Центральній та Західній частині України.Члени Кооперативу мають змогу скористатися послугами холодильного складу, сортувальної та калібрувальної лінії.

Основною метою кластеру є вихід на зовнішні ринки, формуючи спільні партії, оптимізовуючи таким чином логістику та ціноутворення.

Послуги кооперативу

Кластер забезпечує учасників кооперативу необхідними матеріалами для виробництва. Формуючи спільні закупівельні партії, ми запропонуємо Вам матеріали за оптимальними цінами, доставимо його до Вашої ферми, таким чином подбаємо про те, щоб Ви приділяли свій час розвитку власного бізнесу.

  • Спільні закупівлі матеріалів

  • Єдина технологія вирощування

  • Організація навчальних семінарів

  • Зберігання, сортування продукції

  • Організація спільного продажу

Карта ферм

СОК “Український Кластер Виробників Равликів” є об'єднанням фермерів однодумців, де кожен окремо має свою власну ферм, на якій і веде свою сільськогосподарську діяльність.